Sepetim (0) Toplam: 0,00

Hakkımızda

2017 tarihinde internet sitesi kurulmuş olan İNCİKİTAP internet üzerinde hizmet vermeye başlamıştır. İNCİKİTAP Siz değerli okuyucularımızdan temin etmiş olduğu kitapları tekrardan sizlere çok cüzzi karlılıkla internet üzerinden güvenli bir şekilde satışını teslimatını gerçekleştirmek amacı ile kurulmuştur. Bu amaç çerçevesinde Güvenli Ticaret sistemi oluşturulması ve böylece İNCİKİTAP alışverişin en güvenli şekilde gerçekleştirilmesi amacı güdülmüştür.

Siteye üye olan siz değerli kitap okuyucuları, sitemize sizlerin sayesinde her gün yeni kitap eklenmektedir. Dolayısıyla eski tarihlerde basılmış bir kitabı veya yeni basılmış  bir kitabı İNCİKİTAP'ta UYGUN fiyatlara bulmak sizler için amaçlanmıştır.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: Siz değerli okuyuculara satışa sunduğumuz ürünlerin büyük kısmı “kullanılmış ikinci el” kitaplardır. Kitap ve süreli yayınlar mezatlarında ürünlerin ilk sahibi ve sonraki sahipleri sayfaları yazı,çizim  ya da notlar almış olabilir.  Sonuç itibariyle daha önceden bir veya daha fazla kişi tarafından kullanılmış olabileceğini lütfen göz ardı etmeyiniz. Satışa sunduğumuz kitapların genel görünümü herkesçe kabul edilebilir standartlara uygun olarak ve olabildiğince açık bir şekilde belirtmeye, fotoğraflamaya  gayret gösteren İNCİKİTAP sitemizi gezdiğiniz için şimdiden teşekkür eder.

Mutlu Kitap Okumalar Dileğiyle.

ADRES:

Çınar Mah. Osmangazi Caddesi 867.Sk. Park İş Merkezi No:2 Kat:3 D:33 BAĞCILAR / İSTANBUL

Telefon        : +90 212 4347007
Gsm            : +90 533 3648302
Gsm            : +90 532 5461050

Mail             : bilgi@incikitap.com

Kep Adresi   : yakup.demirbas@hs01.kep.tr

Mersis No    : 3056597685400001

 

İTO KAYITLI ÜYESİ ETBİS KAYITLI ÜYESİ

Etiketler

Kitap, ucuz kitap, kitap al, kitap satın al, ucuz kitap al, uygun kitap, en uygun kitap, en ucuz kitap, kitap al bul, ucuza kitap al, en ucuz kitap al, hesaplı kitap, ucuz kitap satın al, incikitap com, kitap almak için site, uygun kitap satın al, en ucuz kitap satın al, en ucuza kitap al, roman kitapları, çok ucuz kitap, ucuz kpss kitap al, kpss kitapları ucuz kitap al, ucuz kitap al güvenilir mi, ucuz kitap dünyası, ucuz kitap evi, ucuz okuma kitap al, ucuz yayınevi, çok ucuz kitap al, çok ucuza kitap al, en uygun kitap fiyatları nerede, indirimli kitap, en çok okunan kitaplar, en iyi kitap listesi, okunması gereken kitaplar, dünyada en çok okunan kitaplar, dünya klasikleri, kitap satış siteleri, kitap önerisi, çok satan kitaplar, kitap fuarı, online kitap, e kitap, İkinci El Kitap, Kitap Satmak, Kitap Satmak İstiyorum, Sahaf, İkinci El Kitap Alan Yerler, ikinci el kitap alanlar, ikinci el kitap satışı, ikinci el kitap alım satım, satılık ikinci el kitap, toplu kitap satışı, satılık ikinci el kitap ilanları, ikinci el kitap istanbul, ikinci el kitap Ankara, ikinci el kitap Kadıköy, ikinci el kitap Beyazıt, ikinci el kitap Bakırköy, 2.el kitap İzmir, ikinci el kitap, kitapyurdu, bitcoin

Kapat