Sepetim (0) Toplam: 0,00

Hakkımızda

2017 tarihinde internet sitesi kurulmuş olan İNCİKİTAP internet üzerinde hizmet vermeye başlamıştır. İNCİKİTAP Siz değerli okuyucularımızdan temin etmiş olduğu kitapları tekrardan sizlere çok cüzzi karlılıkla internet üzerinden güvenli bir şekilde satışını teslimatını gerçekleştirmek amacı ile kurulmuştur. Bu amaç çerçevesinde Güvenli Ticaret sistemi oluşturulması ve böylece İNCİKİTAP alışverişin en güvenli şekilde gerçekleştirilmesi amacı güdülmüştür.

Siteye üye olan siz değerli kitap okuyucuları, sitemize sizlerin sayesinde her gün yeni kitap eklenmektedir. Dolayısıyla eski tarihlerde basılmış bir kitabı veya yeni basılmış  bir kitabı İNCİKİTAP'ta UYGUN fiyatlara bulmak sizler için amaçlanmıştır.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: Siz değerli okuyuculara satışa sunduğumuz ürünlerin büyük kısmı “kullanılmış ikinci el” kitaplardır. Kitap ve süreli yayınlar mezatlarında ürünlerin ilk sahibi ve sonraki sahipleri sayfaları yazı,çizim  ya da notlar almış olabilir.  Sonuç itibariyle daha önceden bir veya daha fazla kişi tarafından kullanılmış olabileceğini lütfen göz ardı etmeyiniz. Satışa sunduğumuz kitapların genel görünümü herkesçe kabul edilebilir standartlara uygun olarak ve olabildiğince açık bir şekilde belirtmeye, fotoğraflamaya  gayret gösteren İNCİKİTAP sitemizi gezdiğiniz için şimdiden teşekkür eder.

Mutlu Kitap Okumalar Dileğiyle.

ADRES:

Çınar Mah. Osmangazi Caddesi 867.Sk. Park İş Merkezi No:2 Kat:3 D:33 BAĞCILAR / İSTANBUL

Telefon        : +90 212 4347007
Gsm            : +90 539 6690603
Gsm            : +90 532 5461050

Mail             : incikitabevi@gmail.com

Kep Adresi   : yakup.demirbas@hs01.kep.tr

Mersis No    : 3056597685400001

 

İTO KAYITLI ÜYESİ 

ETBİS KAYITLI ÜYESİ

Kapat