Neden İkinci El Kitap?

 Kitap okumak istediğimiz zaman, istediğimiz hayatlara, dünyanın en sevdiğimiz güzel yerlerine, en ulaşılmaz hayallerine yolculuk gibidir. Hani derler ya dünyayı gezmek için bazen de gerçek yolculuğa çıkmak gerekmiyor, o an insana gereken tek şey güzel bir kitap, sıcak bir çay ve cam kenarıdır. Hele bir de okuduğunuz kitaplarda dünya kadar geçmiş yatarsa, sizden önce okuduğunuz kitabı başkaları sayfalamışsa, okuduğunuz kitaplarda anlam taşıyan en güzel cümlelerin altları çizilmişse o kitap çok değerlidir. O insanlar ki, onları tanımıyoruz, kitap okuyunca neler hissettiğini bilmiyoruz,ama okuduğumuz kitaplarda onlarla aynı yolculuğa çıkıyoruz.Hayatımızda kullanıldıkça değer  kazanan, sayfalarında farklı hayatların izlerine, notlarına, rastladığımız ikinci el kitaplar bize acaba neden? sorusunu sormamıza neden oluyor.

Acaba neden bu cümlenin altı çizilmiş? neden bu sayfa katlanmış? gibi sorular bizi cezbediyor. İkinci el kitap okumayı seven insanlara hizmet etmek için bizler siz değerli okurlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız. Sitemizden dünyanın en ünlü yazarlarının klasiklerine, yeni dönem ve eski dönem yazarların romanlarına, tarihi eserlere, en güzel şiirleri yazan şairlerin şiir kitaplarına, felsefi düşüncelerin üstatlarının en değerli eserlerine, biyografi, öykü ve hikaye kitaplarına, çocuklarımız için çizgi roman ve çocuk kitaplarına, bilim, teknik, sağlık, sporla ilgili kitaplara ulaşmanız çok kolaydır. Öğrenmeden,okumadan geçen her günümüz boşa geçmiş demektir. Kitap okumak tüm dertleri unutturur, dünyamıza renk katar, bizleri rahatlatır ve en önemlisi bilgi sahibi yapar.

Biz İncikitap ikinci el kitap olarak siz okurlarımıza en güzel hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız. Kitaplarda tanımadığınız insan izlerine, notlarına, hayatlarına rastlamak ve bu kitaplarda en güzel duyguları yaşamak, çeşitli bilgiler edinmek istiyorsanız İnci ikinci el kitap sayfasına uğramanız yeterli olacaktır.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: Siz değerli okuyuculara satışa sunduğumuz ürünlerin büyük kısmı “kullanılmış ikinci el” kitaplardır. Kitap ve süreli yayınlar mezatlarında ürünlerin ilk sahibi ve sonraki sahipleri sayfaları yazı,çizim  ya da notlar almış olabilir.  Sonuç itibariyle daha önceden bir veya daha fazla kişi tarafından kullanılmış olabileceğini lütfen göz ardı etmeyiniz. Satışa sunduğumuz kitapların genel görünümü herkesçe kabul edilebilir standartlara uygun olarak ve olabildiğince açık bir şekilde belirtmeye, fotoğraflamaya  gayret gösteren İNCİKİTAP sitemizi gezdiğiniz için şimdiden teşekkür eder.

Mutlu Kitap Okumalar Dileğiyle. 

Tür İkinci El Kitap
Okur Her Yaş

 

 

 

 

Kapat