İade ve Değişim işlemleri

HERHANGİ BİR PROBLEMDE LÜTFEN ÖNCE BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

Müşteri Destek: 0539 669 16 03

mail: incikitabevi@gmail.com

Siparişimdeki ürün veya ürünleri nasıl iade edebilirim?

İncikitap’ dan satın aldığınız her ürünü, teslim tarihinden itibaren 15  gün içerisinde
Satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. 
İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir.
Paketinizi herhangi bir PTT KARGO şubesi aracılığı ile ürünün kitap olduğunu belirterek karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz.

Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.

 İade adresi: İNCİKİTAP – Sevim ŞİMŞEK 

Çınar Mah. Park İşmerkezi 867.Sk. No:2 Kat:3 D:33 Bağcılar / İSTANBUL

 İade etme süresi kaç gündür?

İncikitap’ dan satın aldığınız her ürünü, teslim tarihinden itibaren 15  gün içerisinde ürün hasarlı olmasa dahi hiçbir gerekçe belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

İade de kargo ücretini kim ödeyecektir?

Sipariş verilen ürünler yanlış ürün gelmesi veya kusurlu ürün gelmesi durumunda kitap olduğunu belirterek karşı ödemeli olarak ücretsiz yapabilirsiniz.

Diğer nedenler mevcutsa kargo ücretini tüketici/alıcı karşılar.

İade ettiğim ürünlerin geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Firmamıza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten sonra Kredi Kartlarında en geç 7 iş günü içerisinde , Debit (Banka Kartı) kartlarında ise 20 iş günü içerisinde para iadeniz yapılacaktır. Yapılan iadenin kredi/debit kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer havale yöntemi veya kapıda nakit olarak ödeme yaptıysanız belirteceğiniz hesaba hemen iadesi yapılır. Eğer iadeniz hakkında hâlâ şüpheleriniz varsa lütfen incikitabevi@gmail.com adresine e-posta gönderiniz veya 0 539 669 16 03 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yanlış ürün geldiyse ne yapmalıyım?

Siparişlerinizi hazırlarken son derece dikkatli davranmaktayız, dolayısıyla normalde böyle bir durumun olmayacağını umuyoruz. Yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi PTT Kargo ile iade ediniz. Sipariş tutarı isteğiniz üzerine ister kredi kartınıza, ister üyeliğinize para puan olarak hesabınıza iade edilecektir.Veya kitabın birebir değişimi yapılarak size yenisin gönderimi sağlanacaktır. Lütfen talebinizi incikitabevi@gmail.com   adresine e-posta gönderiniz ya da 0 539 669 16 03 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Kusurlu ürün geldiyse ne yapmalıyım?

Siparişlerinizi hazırlarken son derece dikkatli davranmaktayız, dolayısıyla normalde böyle bir durumun olmayacağını umuyoruz. Kusurlu ürün gönderimi durumunda PTT Kargo ile tarafımıza gönderiniz . Değişim talebinizde , değişim sebebinizi ve sipariş numaranızı belirten bir not yazmanız gerekmektedir .

Her türlü sorunuz için; incikitabevi@gmail.com veya  0539 669 16 03  numaralı müşteri danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kapat