Sepetim (0) Toplam: 0,00

Bitcoin ile alışveriş nasıl yapılır?

 

 Bitcoins'e sahip olanlarınız, Bitcoins'inizi incikitap.com 'da harcayabileceğinizi duyunca memnun kalacaksınız. Bitcoin ile nasıl ödeme yapacaksınız? Bunu nasıl yapabileceğinizi aşağıda açıklamaya çalışacağız.

  Bitcoin nedir?

 Bitcoin çevrimiçi herhangi bir kimsenin hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapmasına izin veren bir elektronik para birimidir. İhtiyaç duyduğunuz zaman herkese gönderebilirsiniz Kişisel veya finansal bilgilerinizi açıklamak zorunda kalmazsınız.

 Bitcoin sizin için daha iyi bir gizlilik

 Bitcoin'i Kabul etmek incikitap.com için büyük bir adım. İşlemler, müşterilerle ilgili hassas verileri toplamak zorunda kalmadan gerçekleşebileceği anlamına gelir. Hiçbir kredi kartı numarası verilmesine gerek yoktur ve hiçbir üçüncü şahıs web sitesine giriş yapmanız  gerekmez ve bu nedenle bu bilgilerin öne sürülmesine veya başka amaçlarla kullanılması şansı yoktur. Ödemeyi bir Bitcoin cüzdan hesabınızdan incikitap.com 'a gönderin ve işlem tamamlandı. Bitcoin müşterilerin verilerini, veri ihlallerine, komplikasyonlara karşı korunmaya yardımcı olarak verileri korur.

 Peki Bitcoin ile nasıl ödeme yaparım?

Bitcoin ile alışveriş yapmak için firmamız yetkilileri ile irtibata geçiniz.

    0532 546 10 50 

    0533 364 83 02

 Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklar. 

Dikkat; Hesaplamanın yapıldığı gün Bitcoin'ler transfer edilmesi gerekmektedir.

      Aynı gün içinde transfer edilmeyen Bitcoin'ler tekrar hesaplamaya tabidir.

      Bitcoin transferi gerçekleştiğinde ürünler en kısa sürede kargoya verilecektir.

 Her türlü sorunuz için; incikitabevi@gmail.com veya  0212 434 7007  numaralı müşteri  danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  

 Sitemizin basın haberleri...

 https://www.kriptoparahaber.com/turkiyede-bitcoin-kabul-eden-yerler-listesi-buyuyor.html

 http://www.milliyet.com.tr/gel-vatandas-gel-1-arti-1-ev-5-bitcoin--ekonomi-2573458/

 

 

Etiketler

İkinci El Kitap, Kitap Satmak, Kitap Satmak İstiyorum, Sahaf, İkinci El Kitap Alan Yerler, ikinci el kitap alanlar, ikinci el kitap satışı, ikinci el kitap alım satım, satılık ikinci el kitap, toplu kitap satışı, satılık ikinci el kitap ilanları, ikinci el kitap istanbul, ikinci el kitap Ankara, ikinci el kitap Kadıköy, ikinci el kitap Beyazıt, ikinci el kitap Bakırköy, 2.el kitap İzmir, ikinci el kitap kitapyurdu, bitcoin, en çok okunan kitaplar, en iyi kitap listesi, okunması gereken kitaplar, dünyada en çok okunan kitaplar, dünya klasikleri, kitap satış siteleri, ucuz kitap, kitap önerisi, çok satan kitaplar, indirimli kitaplar, kitap fuarı, online kitap

Kapat