Bitcoin ile alışveriş nasıl yapılır?

16.04.2021 tarih ve 31456 sayılı Resmi Gazetede Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından hazırlanan “ÖDEMELERDE KRİPTO VARLIKLARIN KULLANILMAMASINA DAİR YÖNETMELİK” yayınlanmış olduğundan incikitap.com üzerinden KRİPTO ile alışveriş yapılma işlemi durdurmuş bulunmaktayız. Anlayışınız için teşekkürler..

Aşağıdaki işlemler 16.04.2021 tarihinden önceki Kripto ile alışveriş kurallarını içermektedir. 16.04.2021 tarihinden itibaren uygulanmamaktadır.

 

 

 Bitcoin'e veya altcoin sahip olan siz değerli okuyucular, Bitcoin'inizi veya diğer altcoinleri incikitap.com 'da harcayabileceğinizi duyunca memnun kalacaksınız. Bitcoin ile nasıl ödeme yapacaksınız? Bunu nasıl yapabileceğinizi aşağıda açıklamaya çalışacağız.

  Bitcoin nedir?

 Bitcoin çevrimiçi herhangi bir kimsenin hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapmasına izin veren bir elektronik para birimidir. İhtiyaç duyduğunuz zaman herkese gönderebilirsiniz Kişisel veya finansal bilgilerinizi açıklamak zorunda kalmazsınız.

 Bitcoin sizin için daha iyi bir gizlilik

 Bitcoin'i Kabul etmek incikitap.com için büyük bir adım. İşlemler, müşterilerle ilgili hassas verileri toplamak zorunda kalmadan gerçekleşebileceği anlamına gelir. Hiçbir kredi kartı numarası verilmesine gerek yoktur ve hiçbir üçüncü şahıs web sitesine giriş yapmanız  gerekmez ve bu nedenle bu bilgilerin öne sürülmesine veya başka amaçlarla kullanılması şansı yoktur. Ödemeyi bir Bitcoin cüzdan hesabınızdan incikitap.com 'a gönderin ve işlem tamamlandı. Bitcoin müşterilerin verilerini, veri ihlallerine, komplikasyonlara karşı korunmaya yardımcı olarak verileri korur.

 Peki Bitcoin ile nasıl ödeme yaparım?

Bitcoin ile alışveriş yapmak için firmamız yetkilileri ile irtibata geçiniz.

    0532 546 10 50 

 Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklar. 

Dikkat; Hesaplamanın yapıldığı gün Bitcoin'ler transfer edilmesi gerekmektedir.

      Aynı gün içinde transfer edilmeyen Bitcoin'ler tekrar hesaplamaya tabidir.

      Bitcoin transferi gerçekleştiğinde ürünler en kısa sürede kargoya verilecektir.

 Her türlü sorunuz için; incikitabevi@gmail.com veya  0212 434 7007  numaralı müşteri  danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  

 Sitemizin basın haberleri...

 https://www.kriptoparahaber.com/turkiyede-bitcoin-kabul-eden-yerler-listesi-buyuyor.html

 http://www.milliyet.com.tr/gel-vatandas-gel-1-arti-1-ev-5-bitcoin--ekonomi-2573458/

 http://ekonomi.haber7.com/turkiye-ekonomisi/haber/2500343-gel-vatandas-gel-11-ev-5-bitcoin

https://vizyonpara.com/online-internet-satis-siteleri/

 https://listelist.com/bitcoin-ile-turkiyede-alisveris/

https://beincrypto.com.tr/bitcoin-kullanimi-turkiyenin-dort-bir-yanini-sariyor/

 

Kapat